HLASY SRDCE - kreativně pohybové ponoření

25.-27.8. 2023

Spoj se

se silou svého hlasu skrze meditativní vokalizaci, hlasové kruhy, vedenou improvizaci, tance univerzálního míru a další… v prostoru radosti, svobody a hudební pospolitosti, kultivujíc spojení s hlasem svojí Bytosti, hudebního naslouchání a intuice

Prožij jedinečnou zkušenost skrze improvizaci, hru, rituál a společnou tvorbu v krásném a silném a mocném vyjádření oslavy Života.

Zpívej, osvoboď svůj hlas, zabydli se ve své Bytosti a svém těle.

Kreativita je neco, co neustále přitéká od samotného Života, jsme tvořeni a jsme tvůrci. Každý vstoupil do života  s jedinečnou kreativní jiskrou.

Zveme Tě do prostoru, ve kterém nalézáme sami sebe propojení se záměrem dát život, uctít a posílit tuto kreativní jiskru nebo tvořivý oheň v každém, bez ohledu na to, zda jste zpěvák, hudebník, tanečník a nebo ne. Cokoli, co vyvstane v tomto prostoru vyživuje a dotýká se každého velmi podobně a každý jednotlivec je základním elementem tohoto setkání.

 

 

Zvou Vás

DEVA BAUMBACH, mexická multidisciplinární umělkyně, oddaná umění ducha. Hudba a tanec jsou pro ni nástroje sebevyjádření a spojení s duší, překračující hranice a přesvědčení, které nám umožňují propojení se v jediném společenství lidských bytostí. Deva je tvůrkyní Hudební Mandaly, jakož i průvodkyní Tanců univerzálního míru (v rámci Mezinárodní sítě tanců univerzálního míru -INDUP) a spolutvůrkyní projektů Probouzející se žena a Hlasy Srdce. 

Facilituje retreaty posvátných umění, používající tanec a hudbu jako nástroj pro vnitřní rozvoj. Deva vyučuje přes 10 let a provádí také ceremoniemi požehnání, které podporují rodiny při jejich přechodových rituálech. 

SANTIAGO SALCIDO – mexický transdisciplinární umělec a vášnivý vzdělavatel, který prošel cestou různých uměleckých disciplín, jako sochařství, malování, tanec a hudba, aby objevil svůj vlastní jazyk a výzkum, ve kterém hlas hraje podstatnou roli, jakožto esenciální nástroj lidské zranitelnosti, a prostředek manifestace vnitřního prostoru směrem ven. 

Jeho cesta skrze hlas byla doprovázena zpěvačkou Hebe Rosell, která mu předala základy francouzské vokální techniky Roye Hartse. Na tomto základě vyvinul svou vlastní cestu zkoumání a předávání tím, že provází tvořivými experimenty ty, kteří projevili zájem o seberozvoj skrze lepší vztah se svým vlastním hlasem. 

VLAĎKA VACHUŠKA – žena milující hudbu, tvorbu, autentický projev, přírodu a barvy života. Miluje zkoumání a ponory do nových prostor své vlastní bytosti a sdílení s ostatními.  V posledních deseti letech skrze svůj projekt Almadela events – setkání která se dotknou otevřela dveře inspirativním hudebníkům world music a dalším osobnostem v ČR.  

Paralelně začala tvořit více prostoru pro otevírání svého vlastního „Hlasu“, v něm je obsažena zvuková, taneční a hlasová medicína, autorská fotografie a tvorba básní a písní.  To vše propojuje a nabízí v ženských propojujících kruzích „Prameny Ženy – Prameny Změny“ na Plzeňsku.

KDE?

Experimentální prostor Zdebořice 28, Plánice, Pošumaví

Posláním objektu je poskytnout prostor k setkávání a na pořádání seminářů – se zaměřením jak na „příliv vědomí“ do našich životů, sebepoznávání a duchovní růst, tak i čistě na radost ze života. 

PŘÍJEZD

Pátek,  25.8. – příjezd a registrace mezi 16,00 – 17:00 hod.

zahajovací kruh  v 17,30 hod   

ODJEZD 

Neděle, 27. 8 – 16:00 hod.

MÍSTO KONÁNÍ

Experimentální prostor Zdebořice (nedaleko Klatov)

Adresa: Zdebořice 28, Plánice 

Setkání bude probíhat v AJ s tlumočením do ČJ (pokud bude třeba)

UBYTOVÁNÍ

Přespání ve sdílené ložnici a několika sdílených pokojích na matracích (povlečení a polštář na místě) – účastníci si přivezou přikrývku nebo spacák 

JÍDLO

Jelikož bude workshop nabízen experimentální cestou, budeme společně tvořit také jídlo – 

účastníci přivezou příspěvek pro kuchyni ve formě potravin na 2 dny

DALŠÍ

Součástí pobytu bude i čas věnovaný péči o prostor. Bude organizováno a domluveno na místě.

CENA

workshop

4000 Kč při registraci do 31.7. 

4500 Kč po 31.7.

ubytování

1000 Kč (platba na místě)

strava

příspěvek formou dovezení potravin pro společnou přípravu jídel

REZERVACE:

Vaše místo bude rezervováno po vyplnění rezervačního formuláře – viz níže – a zaplacení zálohy 2000Kč na účet č. 2500676444 / 2010

Do poznámky prosím uveďte „Hlasy srdce“ a své jméno.

Doplatek ceny workshopu a ubytování poprosíme v hotovosti na místě při registraci.

Záloha je nevratná. Pokud by se akce z jakéhokoli důvodu nekonala, budou Vám peníze  vráceny.

Pokud byste se nemohli dostavit, je možné, aby přišel kdokoli, komu své místo přenecháte.

INFORMACE A DOTAZY:

Vlaďka Vachuška  

Email: vladkavachuska@gmail.com 

Tel:: 00420-734214264

 

 

Rezervace na akci

Vaše místo na semináři bude potvrzeno po odeslání rezervačního emailu a zaslání zálohy.

HLASY SRDCE - kreativně pohybové ponoření

25.-27.8. 2023